Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Prodej na splátky

Vysnili jste si nějaké zboží a chybí Vám část peněz? Převyšuje Váš nákup Vaše momentální finanční možnosti? S námi čekat nemusíte. Splátkový prodej je jednoduchý způsob, jak nakoupit bez hotovosti na naší prodejně, která je obchodním partnerem firmy Cofidis.

Nákup na splátky je rychlý

Vyberte si zboží a s prodejcem se domluvte na výši platby v hotovosti a počtu splátek. Po předložení požadovaných dokladů a sepsání žádosti se přímo na místě dozvíte, jestli je Váš úvěr schválen. Po kladném vyřízení s Vámi prodejce podepíše smlouvu. Jednu kopii smlouvy si pečlivě uschovejte. Vaše zboží si pak ihned můžete odnést domů.

Nákup na splátky je snadný

Získáte úvěr od 3 000 Kč do 150 000 Kč.

Můžete si sami zvolit počet splátek.

Půjčku vyřídíte na počkání přímo na místě.

Výhody nákupu na splátky

Jednoduchost: k nákupu na splátky Vám stačí jen dva doklady totožnosti. Navíc nepotřebujete ručitele.

Žádné poplatky: neplatíte žádné poplatky za sjednání či vedení úvěru. Navíc můžete úvěr kdykoliv předčasně splatit a to bez sankcí.

Důvěra: zboží, které nakoupíte na splátky, je zcela ve Vašem vlastnictví.

Podmínky pro poskytnutí úvěru

Občan ČR starší 18 let. Pravidelný a trvalý zdroj příjmu.

K vyřízení úvěru Vám postačí:

platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, průkaz zdravotního pojištění, platební karta). Potvrzení o výši příjmu (pouze pro úvěr nad 50 000 Kč): zaměstnanec - potvrzení na formuláři COFIDIS (ne starší 1 měsíce), OSVČ - kopie posledního daňového přiznání s razítkem finančního úřadu, důchodce - kopie posledního výměru důchodu.

Vysoká kvalita zboží
Vysoká kvalita nabízeného zboží
Ušetří peníze
Příznivá cena nabízených produktů
K vyzkoušení
K vyzkoušení v kamenném obchodě